16 Temmuz 2009 Perşembe

ŞABLON KRİZİBir kaç gündür şablon krizim vardı. Ne yapsam olmuyor, 10 dk. da bir şablon değiştiriyorum. Eskaza dün bloguma ilk kez bakanlar olduysa 10 dakika aralarla çok farklı site şablonları görmüş olabilirler:))


Klasik şablonları denedim öncelikle. Klasikler üzerinde düzenlemeler yaparak özgün hale getirmeye çalıştım ı-ıh içime hiç mi hiç sinmedi. İnternetten arayınca bir çok site buldum fakat bazılarının kodları yanlış çıktı bazılarını ise ben indiremedim.

Bir o şablonu deniyorum bir bunu yok içime sinmiyor bazısı fazla renkli bazısı da fazla solgun oluyor, tam oldu diyorum bu sefer renkler uyumsuz görünüyor. En sonunda Alper'i de çıldırttım. Diyelim ki bir şablonu beğendim ama bu sefer de yüklemede sorun yaşıyorum: Alpeeeer!
Ya da şablonu oluşturdum ama bakalım farklı bir göz nasıl görecek yine: Alpeeeer!


Neyse sorun çözüldü. Mavi kuşum pek bir uğurlu göründü gözüme. İlk görüşte vuruldum galiba. Evet evet, denediklerim arasında en çok bunu beğendim.

Şimdi olur da aranızda şablon değiştirmeye niyetlenenler vardır, siz fazla uğraşmayın diye en çok beğendiğim 3 şablon sitesinin bağlantılarını verip kaçıyorum.

http://www.pyzam.com
http://blogger-templates.blogspot.com/
http://mashable.com/2007/09/13/blogger-templates/

Hiç yorum yok: