21 Ekim 2010 Perşembe

LOLİ' NİN KURABİYE FABRİKASI

Ece'nin teyzoşlarından sevgili Gökçe doğumdan 1 hafta önce ve sonra neredeyse hergün elinde bir sürprizle çıkageldi. En lezzetli sürpriz ise yanda gördüğünüz muhteşem kurabiyelerdi. Gerçi kendisine tatmak nasip olmadı çünkü aynı gece abim şampanya açınca doğum şerefine mideye indirdik çoğunu.


Kurabiyeler hem lezzetli, hem güzel kokulu, hem tazecik olunca bana da nereden sipariş verebileceğinizi paylaşmak kaldı. Doğum günleri, yılbaşı partileri, evlilik yıldönümleri, nikah, doğum ya da sevdiğiniz birine sürpriz yapmak için lezzetli bir fırsat Loli'nin Kurabiye Fabrikası.


Kızımın kurabiyeleri de işte tam burada yayında. Ayrıca sepet içindeki sunum da çok başarılıydı. Kurabiyeler şeker hamuruyla o kadar özenle kaplanmış ki yemeye kıyamıyor insan... Zaten laf aramızda 2 tanesini sakladım hatıra olarak bakalım kurtlanmadan ne kadar kalabilecekler:))

Siz de anneler/babalar gününde, yılbaşı partisine katılacağınız arkadaşınızda ya da ne bileyim heyecanlı bir maçı izlemek için toplandığınız evde bile olabilir bir güzellik yapmak isterseniz eğer çekinmeden sipariş verin derim!

1 yorum:

Sezin Kenet dedi ki...

Merhaba Zeynep Hanım!

Ne de güzel yazmışsınız , çok mutlu oldum!

Bebeğiniz ailecek mutluluk içinde büyüsün..

Sevgilerimle,
Sezin Kenet
www.lolininkurabiyefabrikasi.com